HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarımız Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in vizyonu doğrultusunda, FB Gayrimenkul Yatırımları adıyla, 2011 yılında başlayan yolculuğumuzda her zaman mükemmeli sunma hedefiyle ilerliyoruz…

25 yılı aşkın başarılı ticari geçmişlere sahip Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in değerli deneyimleri, tüm projelerimizin temeli. Bu derin ve sağlam temeli; vizyoner mimari anlayışı, en yeni yapı teknolojileri ve en kaliteli malzemelerle işleyerek kendi arazilerimiz üzerinde nitelikli gayrimenkul projeleri sunmaya devam ediyoruz.

Her biri özel tasarıma sahip ve birbirlerinden tamamen farklı olsalar da, aynı yüksek yaşam standartlarına ve “tarifsiz lüks” hissine sahip yaşam alanlarımız için “Exquisite®” konseptini yarattık. Türkiye’nin en seçkin konumlarında yükselen “Exquisite®” projelerimiz, yaşam ve yatırımda sınırları, standartları ve beklentileri ileriye taşıyor.

İstanbul’un merkezinde yükselen kentsel dönüşüm projelerimiz, “Exquisite® CitySuites” ile dünyanın bu en güzel şehrinin yeniden inşasında etkin ve özgün bir rol oynuyoruz.

Ege’nin incisi, dünyaca ünlü Muğla-Bodrum’da sizler için “Exquisite®” yaşam tarzı ile birbirinden muhteşem 3 proje geliştirdik.

Bodrum’un en güzel koylarının başında gelen Bitez'de, denize sıfır 10.000 m2’lik proje alanında devam eden Exquisite® imzalı Bitez Yalıları projemiz sadece 17 ultra-lüks yalıdan oluşuyor.

Yalıkavak marinaya sadece yürüme mesafesinde, benzersiz deniz manzaralı 7.700 m2’lik proje alanımızda Exquisite® imzalı IVY Yalıkavak projemizde sizlere 10 adet ultra-lüks müstakil malikane sunuyoruz.

Muhteşem Tilkicik-Yalıkavak Koyu’nda, deniz manzaralı 42.500 m2’lik proje alanımızda, 54 lüks villadan oluşan Exquisite® imzalı Tilkicik Yalıkavak projemizi geliştirmeye devam ediyoruz.