Seçkin bir yasam konsepti;

Asaleti, zarafeti ve karizması ile lüks otomobil dünyasının tartısmasız lideri Rolls-Royce markasına, çekiciligini ve ayrıcalık hissini veren formül “Exquisite” mimari konseptine ilham verdi. Tasarımından üretimine, Rolls-Royce’un her asamasından esinlenilerek tasarlanan modern mimari sıklıgın, Bodrum Bitez’in yerel dokusu ile kusursuz uyumuna hayat veren Bitez Yalıları’nda, tüm tasarım detayları zevkle, özenle ve deneyimle sekillendi. Bodrum’un “Exquisite” yasam tarzı, simdi Bitez’de yükseliyor.

Yaşamı Exquisite yapan

STANDARTLAR

Exquisite yaşam tarzı ile Bitez’in eşsiz doğasını, beklentilerinizin çok üzerinde bir yaşam standardında yaşamaya davetlisiniz. FBGY’nin Exquisite imzalı tüm projelerinin vazgeçilmezi olan ultra lüks konfor standartları, sizi seçkin yaşamın Bodrum Bitez’deki yeni tanımı ile tanıştırmaya hazır. Özgün Mimari Tasarım Mimari Danışmanlık Akıllı Ev Sistemleri 7/24 Güvenlik Housekeeping Laundry Bahçe Bakımı ve Teknik Hizmetler Havalimanı Transfer Hizmeti Su Sporları Özel Otopark Beach Restaurant Müstakil Beach&İskele Sea Shuttle

Butik yaşamlar için “Exquisite“

TASARIM SEÇENEKLERİ

Evinizi ev yapan; sizden taşıdığı izler ve “size özel” detaylardır. Bu küçük ayrıntılar, “Exquisite “ imzalı tüm projelerde büyük önem taşıyor. Kapılardan pencerelere, tüm sabit mobilyalardan, mutfak ve banyo öğelerine kadar her detay, projenin mimarı ve tasarımcısı tarafından özel olarak tasarlanan iç mimari konseptine uygun seçeneklerle size sunuluyor. Exquisite imzalı tüm projelerimizde iç mimari ve tasarım danışmanlığı ile zevkinize göre seçeceğiniz hareketli dekorasyon ürünlerini, yalınıza özel tasarım paleti içerisinden satın alma seçenekleri ile değerlendirebilirsiniz.